Wystawa prac dzieci i młodzieży

Dzisiaj, 29 kwietnia odbyła się wystawa prac dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia rysunku i malarstwa w Galerii Marzenie. Było super....

mini-alim1130

mini-alim1134

mini-alim1122

mini-alim1125

Wystawa prac dzieci

Wystawa prac dzieci 1

Wystawa prac dzieci 2

W dniu 23.01.2010 roku w naszej galerii odbył się wernisaż prac dzieci uczęszczających do Szkoły Autorskiej Rysunku i Malarstwa Galerii "Marzenie". Wystawa połączona była z aukcją prac młodych twórców. Aukcję poprowadził pan Krzysztof Szczepaniak. Prace, wykonane w różnej technice, przy użyciu ciekawych, nietypowych często materiałów powstawały na zajęciach prowadzonych przez panią Kamilę Bednarską. Kolorowe i ekspresyjne sprawiały, że trudno się było od nich oderwać. Mniejsze i większe, pełne dziwnych zwierząt, pojazdów, scenek zapamiętanych z codziennego życia, czy przeczytanych bajek, ukazywały świat fantazji i wewnętrznych przeżyć młodych twórców. Obrazy malowane często w niezwykle oryginalny sposób, zachwycały zróżnicowaną fakturą i linią. Lekkie, wesołe i niewymuszone świadczyły o tym, że pierwsze twórcze doznania dzieci były zabawą i wspaniałą przygodą w świecie plastyki. W dniu wernisażu odwiedziło galerię wielu gości, rodziców dzieci, babć i dziadków, znajomych i przyjaciół. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a w czasie aukcji nawet nieco burzliwej, gdyż każdy chciał mieć jakiś obrazek młodych artystów. Dzieci były bardzo szczęśliwe, a ten dzień był dla nich prawdziwym świętem, o czym świadczyły ich zadowolone buzie. My natomiast postanowiliśmy, że będziemy częściej robić takie spotkania w naszej galerii:) Katarzyna Szmuc.

Galeria Marzenie | Kard. Wyszyńskiego 51, Łańcut 37-100 | tel/fax +48 172258625, kom. 509 964 405 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.