Wydarzenia
Produkt dnia
"CYKL PODZIAŁY II" Michał Czerko
"CYKL PODZIAŁY II" Michał Czerko
1 900,00 zł
szt.
"RUCH" Bednarska Kamila
"RUCH" Bednarska Kamila
3 000,00 zł
szt.
"SZA 46" Szyszlak Renata
"SZA 46" Szyszlak Renata
450,00 zł
szt.
"IKONA - ŚWIATŁO" Dawidiuk Małgorzata
"IKONA - ŚWIATŁO" Dawidiuk Małgorzata
1 500,00 zł
szt.
"LUNA" Tereszkiewicz Katarzyna
"LUNA" Tereszkiewicz Katarzyna
450,00 zł
szt.
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor
12 000,00 zł
szt.
Autorzy

 

Absolwentka Liceum Plastycznego w Katowicach - Formy Użytkowe. Absolwentka Policealnego Studium Fotograficznego w Katowicach. Studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego - Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplom malarski pt. : Społeczność w pracowni prof. Jagody Adamus z aneksem w ceramice - pracownia dr hab. Małgorzaty Skałuba - Krentowicz, Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach - Architektura Wnętrz. Studia Doktoranckie w zakresie Sztuk Pięknych Uniwersytet Śląski Wydział Artystyczny. 

24.10.2019 - nadany tytuł doktora sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie artystycznej sztuki piękne. Interdyscyplinarny doktorat pt.: Dekady rozkład pamięci. Zapis w glinie. 

Uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą -  Polsce, Niemczech, Słowacji, Czechach, USA, Argentynie. Obecnie zajmuje się malarstwem sztalugowym i naściennym, rysunkiem i ceramiką artystyczną oraz sztuką w przestrzeni publicznej. Prowadzi zajęcia plastyczno - ceramiczne z dziećmi i młodzieżą w Pracowni Plastycznej Akcent. Działalność dydaktyczną wiąże z własnym rozwojem artystycznym. Udział w akcjach plastycznych organizowanych w ramach Nocy Muzeów, Industriady. udział w międzynarodowych projektach: Crash - wystawa artystów polskich i niemieckich w Galerii Szyb Wilson Katowice a następnie w Galerii FKT, Bohum, Niemcy; Global Images of U.S Women - The Gendre Studies Program and Know Art. Project Slippery Rock University Pennsylvania USA - międzynarodowa wystawa prac artystek spoza Stanów Zjednoczonych; projekt prof. Bajka połączony z międzynarodową wystawą Topografia Wolności w Galerii Szyb Wilson w Katowicach i Częstochowie; Projekt Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta: Międzynarodowy Mural Ceramiczny: Spotkajmy się - Wrocław 2016

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl