Wydarzenia
Produkt dnia
"CYKL PODZIAŁY II" Michał Czerko
"CYKL PODZIAŁY II" Michał Czerko
1 900,00 zł
szt.
"RUCH" Bednarska Kamila
"RUCH" Bednarska Kamila
3 000,00 zł
szt.
"SZA 46" Szyszlak Renata
"SZA 46" Szyszlak Renata
450,00 zł
szt.
"IKONA - ŚWIATŁO" Dawidiuk Małgorzata
"IKONA - ŚWIATŁO" Dawidiuk Małgorzata
1 500,00 zł
szt.
"LUNA" Tereszkiewicz Katarzyna
"LUNA" Tereszkiewicz Katarzyna
450,00 zł
szt.
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor
12 000,00 zł
szt.
Autorzy
O NAS

 

Galeria Marzenie istnieje od 2004 roku. Główna siedziba Galerii znajduje w Łańcucie przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 51, a od 2011 roku również w Maneżu - Muzeum Zamek, przy ulicy 3 Maja 10. Jest to Galeria Sztuki współczesnej, posiadająca bogaty wybór prac artystów z Polski, jak również z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy, Słowacji, Łotwy i wielu innych krajów. Proponujemy Państwu dzieła sztuki na najwyższym poziomie, artystów uznanych, jak również młodych, rozpoczynających swoją karierę malarską.

Galeria prowadzi działalność wystawienniczą, zajmuje się sprzedażą i promocją dzieł sztuki, jak również oprawą i konserwacją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie fachowej porady w doborze ram, których w galerii jest bardzo duży wybór.

Nasza propozycja współpracy skierowana jest do osób i firm pragnących budować swoje kolekcje dzieł sztuki, jak również tych, którzy rozpoczynają tę przygodę i potrzebują doradztwa i fachowej pomocy w tej dziedzinie. Galeria mieszcząca się w Maneżu, przy Zamku w Łańcucie oferuje poza malarstwem rzeźbę, pamiątki oraz rękodzieło artystyczne związane z regionem Podkarpacia.

Organizujemy również Plenery Malarskie "W Kręgu Pogranicza", na które co roku zapraszamy artystów z Polski oraz szczególnie zza wschodniej zagranicy.

Pomagamy w aranżacji wnętrza oraz doradzamy w dopasowaniu obrazu do stylu i charakteru domu lub firmy.

Realizujemy zamówienia na portrety oraz kopie dzieł znanych twórców.

 

 

Z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, jednak to sztuka i wszystko, co z nią związane stały się jej pasją. Długa droga prowadziła do życiowych decyzji, które w rezultacie znalazły dla niej miejsce w tym, co robi. Wielką inspiracją była rodzina, a w szczególności mama Alicja, która była początkiem wszystkiego: galerii, plenerów, a głównie siły i wsparcia, którego Marzena otrzymała tak wiele, aby móc pracować i dzielić się tym, czego nauczyła się w ostatnich latach.

Marzena Strzałba-Kowalska prowadzi galerię sztuki, organizuje plenery i warsztaty malarskie, współpracuje z instytucjami kultury, specjalizuje się w oprawie i renowacji dzieł sztuki, pomaga w zakupie i doborze malarstwa, organizuje wystawy. Galeria dla Marzeny jest jej drugim domem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl