Wydarzenia
NOWOŚCI
"RUCH" Bednarska Kamila
"RUCH" Bednarska Kamila

3 600,00 zł

szt.
"GEST II" Rut Julia
"GEST II" Rut Julia

300,00 zł

szt.
"MOJA PRZESTRZEŃ" Haba Marek
"MOJA PRZESTRZEŃ" Haba Marek

3 600,00 zł

szt.
"WOJNA I POKÓJ" Woroniec Jr Piotr
"WOJNA I POKÓJ" Woroniec Jr Piotr

2 600,00 zł

szt.
"D-2b2a31" Surmacz Dominika
"D-2b2a31" Surmacz Dominika

2 000,00 zł

szt.
"element_003" Surmacz Dominika
"element_003" Surmacz Dominika

3 200,00 zł

szt.
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor
"CZARNA PLAMA" Yanovich Igor

14 500,00 zł

szt.
"PEJZAŻ POLSKI 005" Zalans Ilgwar
"PEJZAŻ POLSKI 005" Zalans Ilgwar

2 000,00 zł

szt.
Autorzy
O NAS

 

Galeria Marzenie istnieje od 2004 roku. Główna siedziba Galerii znajduje w Łańcucie przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 51, a od 2011 roku również w Maneżu - Muzeum Zamek, przy ulicy 3 Maja 10. Jest to Galeria Sztuki współczesnej, posiadająca bogaty wybór prac artystów z Polski, jak również z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy, Słowacji, Łotwy i wielu innych krajów. Proponujemy Państwu dzieła sztuki na najwyższym poziomie, artystów uznanych, jak również młodych, rozpoczynających swoją karierę malarską.

Galeria prowadzi działalność wystawienniczą, zajmuje się sprzedażą i promocją dzieł sztuki, jak również oprawą i konserwacją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie fachowej porady w doborze ram, których w galerii jest bardzo duży wybór.

Nasza propozycja współpracy skierowana jest do osób i firm pragnących budować swoje kolekcje dzieł sztuki, jak również tych, którzy rozpoczynają tę przygodę i potrzebują doradztwa i fachowej pomocy w tej dziedzinie. Galeria mieszcząca się w Maneżu, przy Zamku w Łańcucie oferuje poza malarstwem rzeźbę, pamiątki oraz rękodzieło artystyczne związane z regionem Podkarpacia.

Organizujemy również Plenery Malarskie "W Kręgu Pogranicza", na które co roku zapraszamy artystów z Polski oraz szczególnie zza wschodniej zagranicy.

Pomagamy w aranżacji wnętrza oraz doradzamy w dopasowaniu obrazu do stylu i charakteru domu lub firmy.

Realizujemy zamówienia na portrety oraz kopie dzieł znanych twórców.

 

 

Z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, jednak to sztuka i wszystko, co z nią związane stały się jej pasją. Długa droga prowadziła do życiowych decyzji, które w rezultacie znalazły dla niej miejsce w tym, co robi. Wielką inspiracją była rodzina, a w szczególności mama Alicja, która była początkiem wszystkiego: galerii, plenerów, a głównie siły i wsparcia, którego Marzena otrzymała tak wiele, aby móc pracować i dzielić się tym, czego nauczyła się w ostatnich latach.

Marzena Strzałba-Kowalska prowadzi galerię sztuki, organizuje plenery i warsztaty malarskie, współpracuje z instytucjami kultury, specjalizuje się w oprawie i renowacji dzieł sztuki, pomaga w zakupie i doborze malarstwa, organizuje wystawy. Galeria dla Marzeny jest jej drugim domem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl